Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Bulgaria   /  Regiony   /  Bułgaria – Złote Piaski

Bułgaria – Złote Piaski

Większość osób na pytanie jak wyobrażają sobie wymarzoną, wakacyjną wycieczkę, bez namysłu odpowiadają, że chcieliby spędzić swój urlop leżąc na piaszczystej plaży, wygrzewać się w promieniach słońca, kąpać w ciepłym morzu i pić drinka z parasolką. Trudno się zatem dziwić, że aż tylu turystów na cel wakacyjnej wyprawy wybiera właśnie Złote Piaski w Bułgarii.

W słonecznej Bułgarii, nad Morzem Czarnym znajduje się prawdziwa perła wakacyjnych wycieczek. Położone niecałe 20 km od pięknej Warny, Złote Piaski kuszą swoimi walorami całą rzeszę spragnionych wypoczynku turystów. I wydaje się to całkiem zrozumiałe.

Długi pas pięknych plaż otulonych z jednej strony soczyście zielonymi parkami, a z drugiej błękitnymi wodami Morza Czarnego sprawia, że Złote Piaski zyskały status najatrakcyjniejszego kurortu Bułgarii. Śmiało można powiedzieć, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ci, którzy podczas wakacyjnego urlopu szukają relaksu, z pewnością znajdą go na piaszczystych plażach. Pogoda w Bułgarii nigdy nie zawodzi, zatem można śmiało postawić na słoneczne kąpiele z drinkiem w ręku.

Dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek Złote Piaski przygotowały możliwość uprawiania sportów i to nie tylko tych wodnych, ale także całą gamę innych, równie przyjemnych, jak choćby tenis, łucznictwo a nawet jeździectwo.
Jazda konna wzdłuż brzegów Morza Czarnego? To musi być niesamowite! Umiejętności nie mają tu znaczenia, gdyż zawsze można liczyć na pomoc trenerów.

Miłośnicy pieszych wędrówek poczują się jak w raju. Cała masa zabytków i ciekawych szlaków turystycznych, także w bliskiej okolicy Złotów Piasków, ucieszy każdego, kto swoje nogi traktuje jak najlepszy środek lokomocji. Stąd blisko bowiem do wspomnianej już historycznej Warny czy kurortu – Św. Konstantyn i malowniczego miasta Kranevo.

Ale to nie koniec atrakcji Złotych Piasków. Turyści mogą cieszyć się nie tylko wodami ciepłego Morza Czarnego, ale także bezpłatnymi basenami, wyposażonymi w hydromasaże i zjeżdżalnie.

Również dla smakoszy czeka prawdziwa uczta. Ekskluzywne restauracje, romantyczne kawiarenki, malownicze knajpki czy przybrzeżne budki oferują prawdziwe rarytasy. Wachlarz obiektów, w których można dobrze zjeść jest niezwykle szeroki.

Dla spragnionych zabawy i szaleństw czekają liczne puby, tawerny oraz nocne kluby, w których to imprezowicze wyznaczają koniec zabawy.
Kino letnie to kolejny sposób na ciekawe spędzenie czasu wolnego. Możemy również wybrać się do teatru czy spróbować szczęścia w jednym z kasyn.
Aby bliżej poznać bułgarską kulturę możemy wziąć udział w jednym z organizowanych festynów folklorystycznych.

Złote Piaski wydają się być idealnym miejscem, w którym można zarówno wypocząć jak i poszaleć. To miejsce, które spełnia zarówno wymogi rodzinnych wycieczek, romantycznych wypadów we dwoje jak i zwariowanych wycieczek w gronie przyjaciół. Warto dodać, że jako jedno z nielicznych miejsc w Europie, Bułgaria oferuje szerokie spectrum spędzenia czasu w korzystnej cenie.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje