Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Egipt   /  Regiony-egiptu   /  Egipt – Sharm el Sheikh

Egipt – Sharm el Sheikh

Egipt może się poszczycić rezydencjami znanych i bogatych. Wiele z nich znajduje się w Sharm el Sheikh. Wycieczki do kurortu leżącego na Półwyspie Synaj, stanowiącego jedną z najciekawszych części Egiptu, to popularne wakacje w ofercie każdego biura podróży. Wspaniałe atrakcje półwyspu – Kolorowy Kanion, klasztor św. Katarzyny i góra Synaj powodują, że co roku Sharm el Sheikh (często spotykamy się z pisownią Sharm el-Sheik/Sharm el-Shejk, co jest błędem) wiedzie prym w ofertach Egipt last minute i Egipt super last minute.Położenie Sharm el Sheikh utrudnia rejs po Nilu, ale w zamian możemy przeżyć coś równie fascynującego – rejs po Morzu Czerwonym.

Specjalnie skonstruowane statki ze szklanym dnem pozwolą w trakcie wycieczki poznać baśniowy podwodny Egipt. Dzięki łodziom dotrzemy na jedną z licznych wysp i lagun Egiptu. Rafy koralowe w pobliżu Sharm el Sheikh uważane są za jedne z najpiękniejszych w Egipcie i na całym świecie. Egipt od lat kusi amatorów nurkowania (nawet laików- kurs nurkowania to wspaniały pomysł na urlop w Egipcie). Profesjonalne szkoły i doświadczeni instruktorzy sprawiają, że nurkowanie w Sharm el Sheikh przyciąga turystów do każdego biura podróży oferującego wycieczki do Egiptu. Popularne są także inne sporty wodne – windsurfing, snorkeling, parasailing. Dodatkowym atutem jest leżący nieopodal Ras Mahammad – pierwszy morski park narodowy Egiptu. Wakacje w Sharm el Sheikh nie mogą być nudne. Wspaniałe hotele z pakietami all inclusive, egzotyczne restauracje, nocne kluby i kasyna – dzięki nim Egipt pulsuje życiem przez całą dobę.

Oferty last minute do Egiptu sprawią, że za urokliwe hotele, pola golfowe i nurkowanie zapłacimy naprawdę tanio. Egipt dzięki inwestycjom w kurorty Sharm el Sheikh, Hurghada, czy Marsa Alam zyskał sobie markę, która procentuje i sprawia, że ich hotele nigdy nie stoją puste, a biura podróży cieszą się wielkim zainteresowaniem.Ze względu na gorący, zwrotnikowy klimat Egipt to doskonałe miejsce na wycieczki przez okrągły rok. Dlatego oferty spędzenia Sylwestra w Egipcie nie mogą dziwić. Urlop na Półwyspie Synaj to doskonała oferta dla amatorów nurkowania, spragnionych słońca plażowiczów, jak i turystów szukających mocnych wrażeń. Skoki bungee, gokarty, czy quady są na wyciągnięcie ręki każdego, kto zdecyduje się na wakacje w Sharm el Sheikh – oazie rozkoszy Egiptu.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje