Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Grecja   /  Regiony-grecji   /  Grecja – Zakynthos

Grecja – Zakynthos

Grecja jest jedną z najpopularniejszych i najlepszych wakacyjnych destynacji, jakie można zaoferować wczasowiczom. Turyści, którzy po uszy zakochali się w Grecji i nie wyobrażają sobie wakacji w żadnym innym miejscu na świecie, powinni odwiedzić grecką piękność – wyspę Zakynthos.

Zakynthos jest zdecydowanie jedną z najciekawszych wysp należących do archipelagu Grecji. Wyspa, która jest stosunkowo niewielka, może pochwalić się bogatą ofertą turystyczną. Zakynthos przypada do gustu  każdego turysty, który zdecyduje się spędzić tam swój urlop.

Zakynthos przyciąga turystów spokojem i spektakularnymi widowiskami przyrody. Nasz pobyt na wyspie uatrakcyjni bujna roślinność, rozłożyste plaże, doniosłe klify i bajkowo niebieskie morze. Krajobraz przypomina nasze ucieleśnione marzenie.

Zakynthos to wyspa niesamowitych kontrastów, która kieruje swoją ofertę do szerokiego grona odbiorców. Na Zakynthosie czeka na wczasowiczów spory wachlarz atrakcji turystycznych. Fani sportów wodnych poczują się jak w niebie. Na Zakynthosie można nurkować pośród wspaniałej flory i fauny, podwodnych grot i jaskiń, można żeglować wzdłuż wyspy podziwiając piętrzące się wybrzeże, czy po prostu spędzić cały czas na surfowaniu po wodach okalających wyspę.

Turyści, którzy kochają spędzać wolny czas na plaży, będą mogli rozkoszować się słoneczną pogodą przez cały swój wyjazd. Plaże na Zakynthosie są pełne białego piasku i co najważniejsze nie są zatłoczone. Urlop na plażach Zakynthosu upłynie nam spokojnie i pod znakiem  typowo wakacyjnego wypoczynku.

Wyspa Zakynthos jest pełna zapierających dech w piersiach punktów widokowych i zjawiskowych panoram. Pod tym względem najbardziej wyróżnia się zachodnie wybrzeże wyspy, gdzie najpiękniejszym miejscem obserwacyjnym jest punkt widokowy rozłożony na przylądku Keri.

Osady miejskie na Zakynthosie mają niezwykły nastrój. Tutaj wszystko jest wyraźnie akcentowane kolorowym budownictwem. Każda ulica jest niezwykle urokliwa, kusi swoich gości nastrojowymi kawiarniami i restauracji.

O pięknie Zakynthosu można rozpisywać się bez końca, jednak każde miejsce na tej nieziemskiej wyspie najlepiej odkryć samemu. To my sami wybierzmy własny kawałek wyspy, który będzie dla nas wyjątkowy i magiczny. Wyspa Zakynthos stanowi perłę wakacyjnych wojaży – z pewnością będziemy chcieli tam wrócić, by odkrywać jej wszystkie uroki na nowo.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje