Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Monako   /  Monako – Na granicy

Monako – Na granicy

Wybierając się na turystyczne wojaże do Monako, nie musimy w żadnym stopniu przejmować się zbędną kontrolą celną czy też wypełnianiem wniosków o wizę, gdyż Monako jest jednym z państw, które uznają prawo do swobodnego przepływu osób między państwami członkowskimi Unii Europejskiej.

Do bezwizowego pobytu na terenie tego pięknego kraju upoważnia nas aktualny dowód osobisty bądź ważny paszport. Ważne jest, by nasza podróż nie przekroczyła 3 miesięcy.

Jeżeli chodzi o ograniczenia co do wwozu i wywozu towarów przez granice Monako, obowiązujące zasady nie różnią się od tych, które obowiązują na obszarze Unii Europejskiej. Nie można przekroczyć danej ilości towarów tytoniowych i alkoholowych, a także wykorzystywać zakupionego towaru do innych celów, niż do użytku osobistego.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje