Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Poradnik   /  Poznaj zalety wycieczek first minute!

Poznaj zalety wycieczek first minute!

W ostatnim czasie wybuchł prawdziwy boom na wycieczki last minute, nic dziwnego – podobno są tańsze, korzystniejsze i są prawdziwą okazją na rynku, krótko mówiąc są z pewnością lepsze niż wycieczki first minute. Ale czy na pewno? Obalamy mity na temat oferty last i first minute!

Zalet wycieczek first minute jest sporo, ale większość osób wciąż wierzy, że to wycieczki last minute są tymi najlepszymi, okazuje się jednak, że rzeczywistość jest inna. Przede wszystkim biura podróży chcąc zachęcić klientów do zakupu, oferują wiele zniżek i gratisów. W tym miejscu należy wymienić rabaty na wczasy nawet do 45%, zaliczki już od 200zł od osoby i gwarancję niezmienności ceny. Klienci, którzy zdecydują się na zakup wycieczki first minute mogą liczyć również na dopłaty za wylot z lotnisk lokalnych i dodatkowe zniżki na za pełną wpłatę w dniu rezerwacji.

Podróżujący z dziećmi w niektórych hotelach nie będą musieli płacić za malucha, a to jak wiadomo spora oszczędność. Ponadto w ofertach first minute nie brakuje gratisowych wycieczek fakultatywnych, które umilają nasz pobyt i sprawiają że nasz urlop jest zróżnicowany. Biura podróży w pewien sposób nagradzają także klientów first minute mobilnym internetem w każdym pokoju. Nie zapominajmy także o licznych upominkach, takich jak na przykład torby podróżne czy ręczniki. Jeśli zdecydujemy się także na zakup wycieczki first minute możemy ubiegać się o kartę stałego klienta. Oczywistością jest gwarancja najniższej ceny i największy wybór hoteli.

Pamiętajmy, że oferty last minute wymagają szybkiej reakcji. Należy bowiem szybko przesyłać dowody wpłaty i wszelkie dokumenty, ponieważ miejsc często nie można przytrzymać. Ponadto klienci często skarżą się, że przy zakupie last minute dostali gorsze pokoje niż ci, którzy zarezerwowali go wcześniej. W końcu popularne „lasty” to nic innego jak ostatnie miejsca, to, co pozostało do sprzedania. Skoro i tak planujemy wakacje, po co czekać do ostatniej chwili, skoro możemy tak wiele zyskać?


Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje