Poznaj zalety wycieczek first minute!

handle
  • 482_iconslider.jpg
  • 9506_iconslider.bmp
handle

W ostatnim czasie wybuchł prawdziwy boom na wycieczki last minute, nic dziwnego – podobno są tańsze, korzystniejsze i są prawdziwą okazją na rynku, krótko mówiąc są z pewnością lepsze niż wycieczki first minute. Ale czy na pewno? Obalamy mity na temat oferty last i first minute!

Zalet wycieczek first minute jest sporo, ale większość osób wciąż wierzy, że to wycieczki last minute są tymi najlepszymi, okazuje się jednak, że rzeczywistość jest inna. Przede wszystkim biura podróży chcąc zachęcić klientów do zakupu, oferują wiele zniżek i gratisów. W tym miejscu należy wymienić rabaty na wczasy nawet do 45%, zaliczki już od 200zł od osoby i gwarancję niezmienności ceny. Klienci, którzy zdecydują się na zakup wycieczki first minute mogą liczyć również na dopłaty za wylot z lotnisk lokalnych i dodatkowe zniżki na za pełną wpłatę w dniu rezerwacji.

Podróżujący z dziećmi w niektórych hotelach nie będą musieli płacić za malucha, a to jak wiadomo spora oszczędność. Ponadto w ofertach first minute nie brakuje gratisowych wycieczek fakultatywnych, które umilają nasz pobyt i sprawiają że nasz urlop jest zróżnicowany. Biura podróży w pewien sposób nagradzają także klientów first minute mobilnym internetem w każdym pokoju. Nie zapominajmy także o licznych upominkach, takich jak na przykład torby podróżne czy ręczniki. Jeśli zdecydujemy się także na zakup wycieczki first minute możemy ubiegać się o kartę stałego klienta. Oczywistością jest gwarancja najniższej ceny i największy wybór hoteli.

Pamiętajmy, że oferty last minute wymagają szybkiej reakcji. Należy bowiem szybko przesyłać dowody wpłaty i wszelkie dokumenty, ponieważ miejsc często nie można przytrzymać. Ponadto klienci często skarżą się, że przy zakupie last minute dostali gorsze pokoje niż ci, którzy zarezerwowali go wcześniej. W końcu popularne „lasty” to nic innego jak ostatnie miejsca, to, co pozostało do sprzedania. Skoro i tak planujemy wakacje, po co czekać do ostatniej chwili, skoro możemy tak wiele zyskać?


« Poprzedni artykuł Powrót do listy Następny artykuł »

Podobne artykuły

9598_guide_randomarticle.JPG First minute czy last minute?

Słoneczny urlop to z pewnością jedna z ulubionych chwil w...

9560_guide_randomarticle.jpg Słowacka alternatywa wakacji

Aby nasze wakacje były udane wcale nie musimy jechać do...

9607_guide_randomarticle.jpg Idealna Tunezja, czyli który...

Tunezja to piękny północno-afrykański kraj, który oferuje...

107_guide_randomarticle.jpg Przysmaki kuchni...

Prawie każdy słyszał o gazpacho czy frittacie. Ale co się...

488_guide_randomarticle.jpg Co kraj, to obyczaj!

Planujesz zagraniczną wycieczkę? Przygotowałeś już...

9303_guide_randomarticle.jpg Niezapomniane oferty sylwestrowe

Choć do Sylwestra pozostało jeszcze dużo czasu, to warto...

Przewodnik - inne kraje

Polecane wycieczki

woman-in-hat.jpg
Dlaczego warto rezerwować
na Wycieczka.pl?
  • Gwarancja najniższej ceny!
  • Miła i fachowa pomoc konsultanta
  • Bezpieczne zakupy
Odwiedź nasz salon sprzedaży
w Krakowie!
Biuro
Biuro Podróży Wycieczka.pl
Futura Park Kraków
ul. Prof. A. Różańskiego 32
32-085 Modlniczka k. Krakowa

Zobacz na mapie »

Najlepsze biura podróży na Wycieczka.pl

Neckermann Rainbow Tours Rainbow Tours Biuro podróży ITAKA Net Holiday Grecos Exim Tours 7Islands Wezyr Holidays Wygoda Travel Logos Tours Biuro podróży Best Reisen Trade and Travel Rudolf Reisen Ecco Holiday Ecco Travel Atlas Tours Easy Travel Itaka & Gala Prima Holiday Sun & Fun
Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ofertę.
Zostaw swój numer. Oddzwonimy wkrótce.