Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Poradnik   /  Sylwester za granicą

Sylwester za granicą

To ostatni moment na podjęcie decyzji o tym, czy kolejny Sylwester spędzić na zorganizowanym balu, czy może zaszaleć i tą najważniejszą noc w roku spędzić w jakimś pięknym zakątku świata.

Zainteresowanie zagranicznymi ofertami sylwestrowymi jest coraz większe. Przyczyną rosnącej sympatii do imprez tego typu są między innymi wysokie ceny balów sylwestrowych w Polsce, do których należy doliczyć choćby zakup kreacji czy wizytę u fryzjera. Ponadto nie oszukujmy się, organizowane zabawy sylwestrowe co roku wyglądają podobnie, a po pewnym czasie celebrowanie Nowego Roku w ten sam sposób potrafi się po prostu znudzić.

Decydując się na spędzenie nocy sylwestrowej za granicą chętnie korzystamy z ofert w Egipcie czy Tunezji – tam liczymy przede wszystkim na słoneczną pogodę i ciepłe morze. Do tej kategorii zaliczyć należy również Wyspy Kanaryjskie – tam także chętnie spędzamy noc sylwestrową. Oferty do ciepłych krajów warto rezerwować w okresie świątecznym, wówczas możemy wybierać wśród propozycji last minute i liczyć na spore zniżki. Niektóre oferty zaczynają się już od 1000 zł. Osoby, które zdecydują się na taki wyjazd, muszą się liczyć z brakiem typowego balu, zamiast tego organizowane są specjalne wieczory i animacje.

W drugiej grupie najchętniej wybieranych kierunków są najpiękniejsze europejskie miasta, jak Praga, Wiedeń czy Bratysława. Taki wyjazd zazwyczaj trwa ok 4 dni i oprócz zabawy sylwestrowej  obejmuje zwiedzanie miasta. Jest to świetna okazja, by zobaczyć stolice europejskie otulone świątecznymi ozdobami. Klienci korzystają zarówno z ofert z dojazdem własnym, jak i powołują się w całości na biuro podróży. W zależności od miasta, ceny wahają się tu w granicach 400 – 500 zł. Przy czym do najdroższych zalicza się Budapeszt, a wśród tańszych opcji znajduje się Wiedeń i Praga. Pamiętajmy jednak, że często cena imprezy sylwestrowej nie jest wliczona w koszty i aby w niej uczestniczyć (co nie jest obowiązkowe) należy dopłacić ok. 300zł. Sporo osób decyduje się jednak brać udział w organizowanej przez miasto imprezie i wspólnie z mieszkańcami bawić się  przy koncertach i pokazach sztucznych ogni.

Osoby, które chcą spędzić okres sylwestrowy poza granicami Polski rozpatrują również oferty bardziej egzotyczne, sporą sympatią cieszą się propozycje spędzenia nocy sylwestrowej w Meksyku. Ta grupa wyjazdów oczywiście zalicza się do najdroższych, ale i najbardziej oryginalnych.

Skorzystajcie z porady naszych konsultantów, pomożemy Wam w wyborze ofert last minute i nie tylko.

Wycieczka.pl bez względu na to, gdzie spędzicie zabawę sylwestrową życzy Szczęśliwego Nowego Roku

Zostaw komentarz