Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Poradnik   /  Sylwester za granicą

Sylwester za granicą

To ostatni moment na podjęcie decyzji o tym, czy kolejny Sylwester spędzić na zorganizowanym balu, czy może zaszaleć i tą najważniejszą noc w roku spędzić w jakimś pięknym zakątku świata.

Zainteresowanie zagranicznymi ofertami sylwestrowymi jest coraz większe. Przyczyną rosnącej sympatii do imprez tego typu są między innymi wysokie ceny balów sylwestrowych w Polsce, do których należy doliczyć choćby zakup kreacji czy wizytę u fryzjera. Ponadto nie oszukujmy się, organizowane zabawy sylwestrowe co roku wyglądają podobnie, a po pewnym czasie celebrowanie Nowego Roku w ten sam sposób potrafi się po prostu znudzić.

Decydując się na spędzenie nocy sylwestrowej za granicą chętnie korzystamy z ofert w Egipcie czy Tunezji – tam liczymy przede wszystkim na słoneczną pogodę i ciepłe morze. Do tej kategorii zaliczyć należy również Wyspy Kanaryjskie – tam także chętnie spędzamy noc sylwestrową. Oferty do ciepłych krajów warto rezerwować w okresie świątecznym, wówczas możemy wybierać wśród propozycji last minute i liczyć na spore zniżki. Niektóre oferty zaczynają się już od 1000 zł. Osoby, które zdecydują się na taki wyjazd, muszą się liczyć z brakiem typowego balu, zamiast tego organizowane są specjalne wieczory i animacje.

W drugiej grupie najchętniej wybieranych kierunków są najpiękniejsze europejskie miasta, jak Praga, Wiedeń czy Bratysława. Taki wyjazd zazwyczaj trwa ok 4 dni i oprócz zabawy sylwestrowej  obejmuje zwiedzanie miasta. Jest to świetna okazja, by zobaczyć stolice europejskie otulone świątecznymi ozdobami. Klienci korzystają zarówno z ofert z dojazdem własnym, jak i powołują się w całości na biuro podróży. W zależności od miasta, ceny wahają się tu w granicach 400 – 500 zł. Przy czym do najdroższych zalicza się Budapeszt, a wśród tańszych opcji znajduje się Wiedeń i Praga. Pamiętajmy jednak, że często cena imprezy sylwestrowej nie jest wliczona w koszty i aby w niej uczestniczyć (co nie jest obowiązkowe) należy dopłacić ok. 300zł. Sporo osób decyduje się jednak brać udział w organizowanej przez miasto imprezie i wspólnie z mieszkańcami bawić się  przy koncertach i pokazach sztucznych ogni.

Osoby, które chcą spędzić okres sylwestrowy poza granicami Polski rozpatrują również oferty bardziej egzotyczne, sporą sympatią cieszą się propozycje spędzenia nocy sylwestrowej w Meksyku. Ta grupa wyjazdów oczywiście zalicza się do najdroższych, ale i najbardziej oryginalnych.

Skorzystajcie z porady naszych konsultantów, pomożemy Wam w wyborze ofert last minute i nie tylko.

Wycieczka.pl bez względu na to, gdzie spędzicie zabawę sylwestrową życzy Szczęśliwego Nowego Roku

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje