Sylwester za granicą

To ostatni moment na podjęcie decyzji o tym, czy kolejny Sylwester spędzić na zorganizowanym balu, czy może zaszaleć i tą najważniejszą noc w roku spędzić w jakimś pięknym zakątku świata.

Zainteresowanie zagranicznymi ofertami sylwestrowymi jest coraz większe. Przyczyną rosnącej sympatii do imprez tego typu są między innymi wysokie ceny balów sylwestrowych w Polsce, do których należy doliczyć choćby zakup kreacji czy wizytę u fryzjera. Ponadto nie oszukujmy się, organizowane zabawy sylwestrowe co roku wyglądają podobnie, a po pewnym czasie celebrowanie Nowego Roku w ten sam sposób potrafi się po prostu znudzić.

Decydując się na spędzenie nocy sylwestrowej za granicą chętnie korzystamy z ofert w Egipcie czy Tunezji – tam liczymy przede wszystkim na słoneczną pogodę i ciepłe morze. Do tej kategorii zaliczyć należy również Wyspy Kanaryjskie – tam także chętnie spędzamy noc sylwestrową. Oferty do ciepłych krajów warto rezerwować w okresie świątecznym, wówczas możemy wybierać wśród propozycji last minute i liczyć na spore zniżki. Niektóre oferty zaczynają się już od 1000 zł. Osoby, które zdecydują się na taki wyjazd, muszą się liczyć z brakiem typowego balu, zamiast tego organizowane są specjalne wieczory i animacje.

W drugiej grupie najchętniej wybieranych kierunków są najpiękniejsze europejskie miasta, jak Praga, Wiedeń czy Bratysława. Taki wyjazd zazwyczaj trwa ok 4 dni i oprócz zabawy sylwestrowej  obejmuje zwiedzanie miasta. Jest to świetna okazja, by zobaczyć stolice europejskie otulone świątecznymi ozdobami. Klienci korzystają zarówno z ofert z dojazdem własnym, jak i powołują się w całości na biuro podróży. W zależności od miasta, ceny wahają się tu w granicach 400 – 500 zł. Przy czym do najdroższych zalicza się Budapeszt, a wśród tańszych opcji znajduje się Wiedeń i Praga. Pamiętajmy jednak, że często cena imprezy sylwestrowej nie jest wliczona w koszty i aby w niej uczestniczyć (co nie jest obowiązkowe) należy dopłacić ok. 300zł. Sporo osób decyduje się jednak brać udział w organizowanej przez miasto imprezie i wspólnie z mieszkańcami bawić się  przy koncertach i pokazach sztucznych ogni.

Osoby, które chcą spędzić okres sylwestrowy poza granicami Polski rozpatrują również oferty bardziej egzotyczne, sporą sympatią cieszą się propozycje spędzenia nocy sylwestrowej w Meksyku. Ta grupa wyjazdów oczywiście zalicza się do najdroższych, ale i najbardziej oryginalnych.

Skorzystajcie z porady naszych konsultantów, pomożemy Wam w wyborze ofert last minute i nie tylko.

Wycieczka.pl bez względu na to, gdzie spędzicie zabawę sylwestrową życzy Szczęśliwego Nowego Roku

« Poprzedni artykuł Powrót do listy Następny artykuł »

Podobne artykuły

531_guide_randomarticle.jpg Wyspy Kanaryjskie - Ziemia w...

Wyspy Kanaryjskie (Islas Canarias) to archipelag...

8875_guide_randomarticle.jpg Długi weekend

Majówka i inne długie weekendy stały się popularną formą...

449_guide_randomarticle.jpg Którą Wyspę Kanaryjską wybrać?

Wyspy Kanaryjskie niemalże od zawsze uznawane są za idealne...

9604_guide_randomarticle.jpg Riwiera Turecka - który kurort...

Riwiera Turecka to najpopularniejszy turecki region wśród...

9597_guide_randomarticle.JPG Ruszyło stacjonarne biuro...

Wycieczka.pl rozszerzyła swoją działalność i od dzisiaj...

9598_guide_randomarticle.JPG First minute czy last minute?

Słoneczny urlop to z pewnością jedna z ulubionych chwil w...

Przewodnik - inne kraje

Polecane wycieczki

woman-in-hat.jpg
Dlaczego warto rezerwować
na Wycieczka.pl?
  • Gwarancja najniższej ceny!
  • Miła i fachowa pomoc konsultanta
  • Bezpieczne zakupy
Odwiedź nasz salon sprzedaży
w Krakowie!
Biuro
Biuro Podróży Wycieczka.pl
Futura Park Kraków
ul. Prof. A. Różańskiego 32
32-085 Modlniczka k. Krakowa

Zobacz na mapie »

Najlepsze biura podróży na Wycieczka.pl

Neckermann Rainbow Tours Rainbow Tours Biuro podróży ITAKA Net Holiday Grecos Exim Tours 7Islands Wezyr Holidays Wygoda Travel Logos Tours Biuro podróży Best Reisen Trade and Travel Rudolf Reisen Ecco Holiday Ecco Travel Atlas Tours Easy Travel Itaka & Gala Prima Holiday Sun & Fun
Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ofertę.
Zostaw swój numer. Oddzwonimy wkrótce.