Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Poradnik   /  Wakacje dla singla

Wakacje dla singla

Lato to czas podróży i mimo że najczęściej podróżujemy ze znajomymi bądź rodziną, to przecież podróżować można również w pojedynkę! Podpowiadamy zatem, które miejsca sprawdzą się idealnie, na co uważać i dlaczego warto zdecydować się na takie wakacje.

„NIE” dla par

Utarło się, że na zagraniczne wakacje decydują się jedynie osoby, które podróżują ze znajomymi, rodziną bądź drugą połówką. Gdy ci zawiodą, wydaje się, że nasz urlop skończył się na pięknych planach. Wcale nie musi tak być, bo niby dlaczego nie możemy podróżować samemu? Oferty „wakacji dla singla” często utożsamiane są z wczasami dla osób samotnych, które na wakacjach pragną przeżyć wielką miłość – nic bardziej mylnego. Jak się okazuje, „pakiety dla singli” często znajdują uznanie wśród osób, które po prostu z jakiś przyczyn  nie mogą podróżować z osobami towarzyszącymi, bądź mają odmienne potrzeby niż bliskie im osoby i dlatego decydują się na samotny wyjazd, by móc realizować swoje wakacyjne plany. Czasem warto porzucić swoje obawy i przekonania i wybrać się w samotną podróż i odkryć zupełnie inne oblicze urlopu. W końcu w życiu trzeba spróbować wszystkiego!

Zanim przejdziemy do konkretnych miejsc, które świetnie nadają się na samotne podróże ujawniamy kilka istotnych szczegółów, z którymi muszą liczyć się single-podróżnicy.

Warto wiedzieć, że decydując się na urlop w pojedynkę musimy liczyć się z wyższymi cenami zakwaterowania. Niestety, ceny noclegów dla jednej osoby są wyższe niż na przykład dla pary. Jednak nie musimy się przerażać, gdyż ceny te z pewnością nie zrujnują naszego portfela. Jeśli obawiamy się, że na wakacjach będziemy jedyną samotnie podróżującą osobą, możemy być spokojni – z pewnością podobnie podróżujących osób będzie więcej. Turystyka dla singli jest coraz bardziej popularna, mało tego, wiele osób szuka innych singli, z którymi mogliby podróżować! Oferty są tak bogate, że korzystają z nich osoby w różnym wieku! Single nie tylko odpoczywają, ale dostosowane są do nich różne programy animacji, organizuje się różne kursy, a także daje możliwość uprawiania sportów ekstremalnych. 

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje