Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Republika-poludniowej-afryki   /  Republika-poludniowej-afryki – Zabytki

Republika-poludniowej-afryki – Zabytki

W całym RPA znajdziemy bardzo zróżnicowane atrakcje turystyczne, jednak zdecydowanie do największych z nich należą pomniki wybudowane przez samą naturę. Idąc tym tropem podczas wakacji w Republice Południowej Afryki warto wybrać się na wycieczkę do Panorama Router, gdzie będziemy mogli podziwiać najpiękniejszą panoramę w całej Afryce.

Oczywiście każdy region Republiki Południowej Afryki może poszczycić się innym rodzajem atrakcji. Dla przykładu, jeżeli będziemy na urlopie w Kapsztadzie, będziemy mogli wybierać spośród atrakcji typowych dla wielkich  miejscowości wakacyjnych. W Kapsztadzie najciekawsza jest muzealna dzielnica miasta. Natomiast w starym części miasta odnajdziemy zjawiskową architekturę wiktoriańską.

Ciekawą opcją jest  wycieczka do więzienia Robben Island, ale w takim mieście jak Kapsztad można po prostu spacerować po targu rybnym i okolicznych uliczkach starego miasta, a i tak będzie ciekawie. Wypoczywając w Johannesburgu warto wybrać się do dzielnicy kulturalnej miasta – Newton, czy wyskoczyć na całonocną imprezę w jednym z klubów przy Burnet St w Pretorii. Zachodnia Prowincja Przylądkowa słynie ze znanych na całym świecie winnic. Na miejscu smakosze tego wykwintnego trunku, będą mogli delektować się najlepszymi gatunkami wina gronowego.

Pozostałe regiony RPA to typowo wakacyjne miejsca, gdzie będziemy mogli wypoczywać nad morzem. Prowincja Północno-Zachodnia RPA gwarantuje niecodzienne doznania podczas symulowanego trzęsienia ziemi w Sun City. Północna prowincja przylądkowa przygotowała dla turystów typowo afrykańskie atrakcje. Do najciekawszych z nich można zaliczyć spływ potężną rzeką Oranje, czy kontakt z ryczącymi lwami w dzikim Kgalagadi Transfrontier Park.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje