Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Tunezja   /  Regiony-tunezji   /  Tunezja – Port El Kantaoui

Tunezja – Port El Kantaoui

Port El Kantaoui to tunezyjska miejscowość leżąca w pobliżu miasta Sousse. Port El Kantaoui zalicza się do nowoczesnych i bardzo ekskluzywnych kurortów Tunezji. Wszystko w mieście jest dopieszczone i dopracowane. Władze miasta dbają o infrastrukturę turystyczną, zasilając je bogatym zapleczem restauracyjnym i rozrywkowym centrum, a wszystko to wyłącznie dla gości z zagranicy, którzy mają opowiedzieć o tym miejscu innym i wrócić za rok w jeszcze większym gronie.Tunezja jest dumna z posiadania tego miejsca.

Miasto zlokalizowane jest przy ogromnym porcie jachtowym, wzdłuż którego ciągną się kilometrami sklepy, kluby, tawerny, obiekty sportowe, baseny, apartamenty. Oprócz awangardowego budownictwa na miejscu znajdziemy malownicze tereny, przepełnione zielenią i aromatem unoszącym się z gajów oliwnych. Odkryjemy miejsca, o których nawet nam się nie śniło, gdzie będziemy sam na sam z naturą. W Port El Kantaoui będziemy mogli oddać się długim spacerom i wygrzewać się na piaszczystej plaży.

Miejscowe wypożyczalnie sprzętu posiadają sprzęt najlepszych marek. Możemy spróbować swoich sił na skuterach wodnych, deskach do kite i windsurfingu lub wraz z instruktorem nurkować w podwodnych głębinach. Miasto zmusza każdego wczasowicza do aktywnego spędzania czasu, nawet na lądzie nie znajdziemy wytchnienia od atrakcji turystycznych. Do naszej dyspozycji pozostawiono wspaniałe pola golfowe, siłownie, a także boiska sportowe i korty tenisowe.  Można skorzystać z wycieczki na wielbłądzie po okolicach miasta.

Port El Kantaoui posiada bardzo dogodną lokalizację,  miejscowość może stanowić bazę wypadową do innych miast regionu. Możemy sami pokusić się o własny transport i wynająć samochód, lub też wykupić wycieczkę fakultatywną czy rejs do najciekawszych miast wybrzeża. Polecamy podróż statkiem o szklanym dnie, które umożliwi nam oglądanie głębin morskich. Turyści, którzy kochają szaleć podczas swoich wczasów powinni wybrać się do miejscowego kasyna.

Życie nocne w Port El Kantaoui nie zna granic, miasto tętni jeszcze większą energią i życiem niż za dnia. Całe życie towarzyskie skupia się wokół bogatego portu ekskluzywnych jachtów, tam organizowane są największe imprezy i to w tym miejscu znajdziemy najlepsze kluby i dyskoteki.

Niewiele więcej można dodać na temat tej wyjątkowej miejscowości, bo oczywiste jest to, że musimy każdą z tych atrakcji zobaczyć na własne oczy. Jedno jest pewne, jeżeli chcemy naprawdę oddać się wakacyjnemu szaleństwu, to nie możemy przegapić tej miejscowości.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje