Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Hiszpania   /  Regiony-hiszpanii   /  Hiszpania – Fuerteventura

Hiszpania – Fuerteventura

Do niedawna hiszpańska wyspa Fuerteventura pojawiała się bardzo rzadko w ofertach biur podróży, dziś jest jedną z najbardziej wychwytywanych wakacyjnych lokalizacji. Fuerteventura to idealna destynacja dla turystów spragnionych słońca, na miejscu nigdy nie brakuje miejsca na plaży, warunki do uprawiania sportów wodnych są znakomite, a tereny okalające wyspę są wyjątkowo malownicze.  

Bezdyskusyjnie największym atutem wyspy jest niekończące się wybrzeże. Miejscowości wypoczynkowe rozłożone na wyspie szczycą się długimi, rozległymi plażami, na których nigdy nie brakuje miękkiego, czystego piasku. Miłośnicy sportów wodnych takich jak surfing, windsurfing czy nurkowanie, będą mogli rozkoszować się znakomitymi warunkami pogodowymi i w pełni oddać się swoim ulubionym szaleństwom.

Feurtaventura wyróżnia się bardzo zróżnicowanym charakterem atrakcji turystycznych. Niezależnie od upodobań każdy odnajdzie część wyspy, na której będzie czuć się komfortowo. Fuerteventura jest idealna dla osób kochających spędzać urlop w aktywnej formie wypoczynku, jak również dla tych, którzy chcą uciec od codziennego zgiełku w miejsca dawno zapomniane przez świat. W ofertach przygotowanych przez biura podróży można znaleźć miejscowości turystyczne, które sprzyjają wakacjom w rodzinnym gronie, ale nie tylko. Będąc na Fuerteventurze nie można zapomnieć o bogatym życiu nocnym rozwiniętym w samym sercu wyspy. Rozłożone w centrach miejskich kluby proponują turystom zabawę do białego rana. Jednym słowem wyjazd na Fuerteventurę dostarczy każdemu wczasowiczowi wielu wspomnień.

Warunki atmosferyczne panujące na wyspie są całkowicie bez skazy, dzień bez słońca jest tutaj tak samo niespotykany, jak jakikolwiek powód do narzekania. Fuerteventura czeka na każdego z nas niezależnie od wieku czy charakteru wypoczynku. Nie ma takiego powodu, który nie przemawia za wczasami na słonecznej Fuerteventurze. Hiszpański temperament wyspy, słońce i relaks są idealnym przepisem na wspaniałe wakacje, podobnie zresztą jak cała Hiszpania.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje