Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Antyle Holenderskie – przewodnik, porady, informacje

Antyle Holenderskie – przewodnik, porady, informacje

Chcesz przeżyć rajskie wakacje w tropikach, ale przerażają Cię tłumy wczasowiczów oblegające plaże i kurorty popularnych, egzotycznych destynacji? Chciałbyś odpocząć od ciągłego pośpiechu i zgiełku wielkich miast, ale nie wiesz, gdzie jechać? Rozwiązanie jest proste – Antyle Holenderskie.

Antyle Holenderskie to kilka niewielkich, okrytych magią wysp, zagubionych i rozrzuconych gdzieś  na Morzu Karaibskim. Księżycowy krajobraz, bajkowe, zaciszne zatoczki usłane perłowo białym piaskiem koralowym, rozgrzewające nawet najbardziej zmrożone serca promienie słoneczne to ich cechy charakterystyczne. Nie ma doskonalszego miejsca na relaks i ucieczkę od rzeczywistości!

To zamorskie, autonomiczne terytorium Holandii było kiedyś kolonią hiszpańską. Składa się z wysp Curacao i Bonaire położonych u wybrzeży Wenezueli, wchodzących w skład archipelagu Małych Antyli oraz Saby, Sint Eustatius i południowej części wyspy Sint Maarten leżących na wschód od Puerto Rico, w archipelagu Wysp Powietrznych. Pięć wysp, pięć możliwości, a może odwiedzisz wszystkie po kolei? Wybór należy do Ciebie!

Chcesz przeżyć niezapomniany trekking na Sabie lub na Sint Eustatius, pełen niesamowitych wrażeń i zapierających dech w piersiach widoków? A może zainteresuje Cię eksplorowanie życia podwodnego i podziwianie czaru widowiskowych raf koralowych na Curacao lub Bonaire? Nurkowanie, surfing, kitesurfing, windsurfing, przemierzanie kajakami zarośli mangrowych, zdobywanie jaskiń czy przejażdżki rowerowe pośród przepięknej scenerii to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie czekają na wyspach!

Klimatyczne, magiczne miasteczka na każdej z wysp zachwycają  kolorową, jedyną w swoim rodzaju holenderską architekturą i harmonią, a niecodzienny pejzaż robi ogromne wrażenie. Szmaragdowe, ciepłe morze, niezmierzone rejony, parki i rezerwaty tylko czekają, by zaspokoić pragnienia nawet najbardziej wybrednych urlopowiczów. Czar tutejszego folkloru jest niesamowity, mieszanka etniczna, bogactwo zabytków i tradycji, urokliwe wioski rybackie oraz cuda kultury i natury zachwycą każdego wczasowicza.
Stosunkowo niewielki ruch turystyczny i niezatłoczone plaże nie oznaczają wcale, że miejsca te nie zasługują na uwagę. Wręcz przeciwnie – ta oaza spokoju zapewni swoistą atmosferę i komfort, a niezbadane, dziewicze tereny tylko czekają na to, by je zdobyć i przemieszyć. Dlaczego to nie masz być właśnie Ty? Zdecydowanie się na podróż – dwie minuty, przeżycia i wspomnienia – bezcenne! 

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje