Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Niemcy – przewodnik, porady, informacje

Niemcy – przewodnik, porady, informacje

Wycieczka do Niemiec z pewnością jest podróżą niezapomnianą. Nie znajdziemy tu co prawda lazurowego wybrzeża i palm kokosowych, ale czas umilą nam inne atrakcje turystyczne.

Położenie geograficzne Niemiec zafundowało im prawdziwą niespodziankę. Góry i morze, modernizm i tradycja, prowincja i miasto – Niemcy, landy pełne wrażeń.

Wydaje się, że Niemcy pod względem turystycznym wciąż nie są doceniane, a szkoda, bo kraj ten kryje wiele uroków i pełne jest zabytków oraz atrakcji turystycznych.

W Niemczech możemy szusować na nartach, bądź odpoczywać nad morzem. W północnych Niemczech popularne są odpływy i przypływy, które nie tylko kształtują rytm życia mieszkańców ale również stanowią popularną atrakcję turystyczną Niemiec. Piesze wędrówki po wattach bywają fascynujące, tylko tu mamy okazję spacerować po „wysuszonym” dnie morskim.

Niemcy to także mekka nowoczesności, Berlin opływa w modernistyczne budynki zestawione z zabytkami. Fuzja zabytkowej architektury i nowoczesnych budynków jest prawdziwą ucztą dla oczu.

W Niemczech można poczuć się iście królewsko, wypełnione restauracyjami i kawiarniami miasta, otulone są malowniczymi budynkami. Ogromnym atutem jest niewielka odległość między Polską a Niemcami, z powodzeniem możemy wybrać się na jednodniową wycieczkę do Berlina. Ceny nie są wysokie, a wrażenia niesamowite. Nie trzeba szukać daleko, by niezapomnianie spędzić swój urlop. Niemcy są w zasięgu ręki.

Na wycieczki do Niemiec typu all inclusive i last minute powiniśmy zwracać szczególną uwagę, za niewielkie pieniądze można zwiedzić świetny kraj.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje