Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Republika Południowej Afryki – przewodnik, porady, informacje

Republika Południowej Afryki – przewodnik, porady, informacje

Republika Południowej Afryki to kraj niezwykle bogaty, charakteryzujący się wspaniałymi warunkami do wypoczynku na wybrzeżu kraju, słoneczną pogodą przez cały rok i niezwykle zróżnicowaną ofertą atrakcji turystycznych. Na miejscu odnajdziemy wszystko to czego można wymagać od wakacyjnej lokalizacji. Ciche i spokojne osady rybackie, położone na malowniczych terenach, wspaniałe i rozbudowane kurorty z rozległymi zatokami, a także wielkie nowoczesne aglomeracje – to wszystko czeka na nas w RPA.

Dzięki odmiennej historii kraj ten tworzy subkontynent, który oddzielony jest od reszty Afryki zwrotnikowej ogromną przepaścią gospodarczą. Jest to państwo bogate pod względem nowoczesnej infrastruktury, jak również pod względem wspaniałych i malowniczych terenów. Różnice zauważymy już na samym początku naszej wycieczki. Na przykład jeśli zaczniemy naszą podróż po RPA od Johannesburga, spotkamy na miejscu futurystyczne drapacze chmur i wszystko co jest z wiązane najnowocześniejszą metropolią, jaką jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. W RPA liczy się, to w jaki sposób chcemy spędzić wakacje i o czego oczekujemy od miejsca naszego wypoczynku. Oferta każdego z miast różnic się atrakcjami turystycznymi i jest adresowana do innego odbiorcy. 

Drugą opcją jest rozpoczęcie naszej przygody w Afryce Południowej od Kapsztadu. Większość turystów uważa, że jest to najpiękniejsze miasto w całej Afryce. Spędzając wczasy w tym miejscu mamy przyjemność obcować z najwspanialszymi dziełami matki natury. Co najważniejsze, Kapsztad może pochwalić się idealną linią brzegową, gdzie błękitny ocean pozostawia po drodze zielone wyspy, by w końcu osiąść spokojnie systemem zatok na kolorowym lądzie. Z Kapsztadu można wybrać się rejsem na pobliską Robben Island i zwiedzić osadzone na niej winnice, ogrody biało-niebieskiego miasta. RPA to głównie raj dla miłośników aktywnej formy spędzania wolnego czasu.


Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje