Ukraina - przewodnik, porady, informacje

slider-left-handle.png
  • 5406_iconslider.jpg
  • 5407_iconslider.jpg
  • 5408_iconslider.jpg
  • 5409_iconslider.jpg
  • 5410_iconslider.jpg
  • 5411_iconslider.jpg
slider-right-handle.png

Gdyby określić Ukrainę jednym tylko przymiotnikiem, należałoby powiedzieć o niej: różnorodna. Bo taki właśnie jest ten wciąż niedoceniany przez turystów kraj. Mało które państwo może pochwalić się takim położeniem geograficznym: Ukraina oblana jest dwoma morzami: Czarnym i Azowskim, otaczają ją także malownicze szczyty Gór Krymskich i Karpatów. Turyści, którzy odwiedzają naszego wschodniego sąsiada bez wahania stwierdzają, że nie mogli wymarzyć sobie lepszego miejsca na urlop. I trudno się z tym nie zgodzić. Ukrainie nie brakuje niczego, czym mogą pochwalić się kraje basenu Morza Śródziemnego.

By zanurzyć się w bogatą historię dzień dobrze zacząć od spaceru po malowniczych, ukraińskich miastach. Liczne pomniki, muzea oraz zabytkowa architektura sprawia, że budzą się w nas emocję, o których dawno już zapomnieliśmy. Ukraina w sposób niezwykły dba bowiem o swoje dziedzictwo kulturowe, a to wpływa na to, że mimowolnie podziwiamy z pozoru błahe elementy kultury. Dla tych, którzy zapragną odpocząć na łonie natury, Ukraina zachowała prawdziwe skarby przyrody. Zielone łąki, pachnące lasy zestawione z rzekami czy wodami mórz doceni każdy spragniony odpoczynku turysta. Ukraina słynie z pięknych parków oraz ogrodów przepełnionych dziełami architektury, które znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tych miejsc nie można ominąć! 

Tym, którzy po błogim wypoczynku na świeżym powietrzu pragną znów poczuć jakość luksusu, z pewnością spodoba się wizja zjedzenia wyśmienitej kolacji w jednej z ekskluzywnych restauracji, przytulnej knajpce czy romantycznej kawiarence. Smakoszy zachwyci kuchnia ukraińska, którą docenili odwiedzający z całego świata. Bo któż z nas nie słyszał o barszczu ukraińskim czy pierogach ukraińskich? A jak wiadomo te najlepiej smakują na Ukrainie.

Ukraina kryje w sobie wiele tajemnic i wiele atrakcji. Czy aby choć raz nie marzyłeś o wyprawie w nieco zapomniane przez resztę świata miejsce?  Jeśli szukasz spokojnych wycieczek po malowniczych, zielonych pagórkach lub ośnieżonych górskich szczytach – Ukraina Cię nimi ugości. Jeśli marzysz o kąpieli w lazurowym, ciepłym morzu – Ukraina pozwoli Ci spełniać marzenia na Krymie. W każdym mieście i w każdym regionie znajdziesz coś innego, ale jedno jest pewne – w każdym z nich znajdziesz coś dla Ciebie i zaoszczędzisz przy tym sporo pieniędzy

Nie wiesz gdzie jechać?

Wypełnij poniższy formularz, a my pomożemy
Ci wybrać najlepszą ofertę.

Zostaw wiadomość »

Zadzwoń do nas

12 333 77 79
 pn-sb: 10-21, nd: 10-20

Przewodnik - losowe artykuły

8453_guide_randomarticle.jpg Czarnogórska dawka adrenaliny

Nuda w Czarnogórze nikomu nie grozi – i to nie tylko z...

488_guide_randomarticle.jpg Co kraj, to obyczaj!

Planujesz zagraniczną wycieczkę? Przygotowałeś już...

164_guide_randomarticle.jpg Typowe gafy turysty

Jak uniknąć faux-pas wobec współtowarzyszy podróży lub...

482_guide_randomarticle.jpg Poznaj zalety wycieczek first...

W ostatnim czasie wybuchł prawdziwy boom na wycieczki last...

524_guide_randomarticle.jpg Najbardziej nietypowe hotele...

Urlop kojarzy nam się przede wszystkim z odpoczynkiem...

9607_guide_randomarticle.jpg Idealna Tunezja, czyli który...

Tunezja to piękny północno-afrykański kraj, który oferuje...

Przewodnik - inne kraje

Polecane wycieczki

woman-in-hat.jpg
Dlaczego warto rezerwować
na Wycieczka.pl?
  • Gwarancja najniższej ceny!
  • Miła i fachowa pomoc konsultanta
  • Bezpieczne zakupy

Najlepsze biura podróży na Wycieczka.pl

Rainbow Tours Rainbow Tours Biuro podróży ITAKA Grecos Exim Tours Wezyr Holidays Logos Tours Biuro podróży Best Reisen Trade and Travel Rudolf Reisen Ecco Holiday Ecco Travel Atlas Tours Itaka & Gala Prima Holiday Sun & Fun
Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ofertę.
Zostaw swój numer. Oddzwonimy wkrótce.