Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Ekwador – przewodnik, porady, informacje

Ekwador – przewodnik, porady, informacje

Ekwador to kraj, który kryje w sobie największe tajemnice historii i kultury Ameryki Łacińskiej. W sztuce, rzemiośle i w opowieściach ludowych tętni indiańskie serce. W tym wszystkim trzeba pamiętać, że Ekwador nie żyje samą przeszłością, to w dużej mierze boska kraina, gdzie przyroda nieustannie kwitnie tworząc malownicze obrazy, które z kolei otulają  rozwijające się miasta. Większa część Ekwadoru jest jednak dzika, zarośnięta gąszczem bujnej zieleni. Gdy pokusimy się o to, by ją odsłonić odnajdziemy największe skarby starożytnych cywilizacji. Ruiny prastarych miast urzekają wyobraźnie i przenoszą widza w podróż w czasie.

Podczas gdy w największych metropoliach Ekwadoru życie mieszkańców skupione jest na teraźniejszości i dążeniu do nowoczesnej przyszłości, to w niewielkich osadach nadmorskich nie można uciec od rdzennej kultury i tradycji Ameryki Łacińskiej. Zwiedzając takie ostoje przeszłości poznamy ciekawych ludzi, zabytki i pomniki Ekwadoru, obok których nie da się przejść obojętnie. Po twarzach mieszkańców Ekwadoru widać, że historia odbiła na nich swoje piętno. My możemy jedynie oddać im hołd, poszanować ich kulturę oraz godnie i szczerze zachować się wobec nich. W zamian otrzymamy zrozumienie i uznanie ludności, która pomoże na rozwinąć naszą fascynującą podróż, w miejsca gdzie odkryjemy rzeczy, o których żaden z turystów nie wiedział.

Ekwador to bajeczny kraj, który łączy w sobie bardzo zróżnicowane tereny. W tym kraju będziemy mogli wypoczywać na piaszczystych plażach, wspinać się po najwyższych  szczytach i przemierzać dzikie tereny lasów równikowych. Ekwador odkryje przed nami to, czego nie znajdziemy w innych krajach.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje