Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Turcja   /  Regiony-turcji   /  Turcja – Ölüdeniz

Turcja – Ölüdeniz

Turcja to słoneczna kraina, której nie da się pominąć w planach wakacyjnych. Kraj ten od wieków kusi magią przyrody, smakiem orientu, kolorowymi kupieckimi bazarami i wspaniałymi zabytkami.

Turcja słynie na całym świecie jako królestwo „tysiąca i jednej plaży”, w całym kraju liczba kurortów wakacyjnych jest ogromna, a ich różnorodność sprawia, że każdy wczasowicz znajdzie tutaj swoje wymarzone miejsce na plaży. Myśląc o Turcji nie można zapomnieć o jednej z najsłynniejszych plaż tego państwa – Ölüdeniz.

Ta wyjątkową i zarazem niewielka miejscowość wypoczynkowa znajduje się zaledwie 11 kilometrów od ogromnego ośrodka turystycznego Fethiye. Ölüdeniz kusi turystów nowoczesnym zapleczem turystycznym – luksusowymi hotelami, kolorowym bogactwem restauracji, barów, klubów i dyskotek. Różnorodność tej miejscowości sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przede wszystkim w Ölüdeniz odnajdziemy zagubioną idylliczną krainę – oddzieloną od reszty świata lagunę, wzdłuż której rozciąga się jedna z najbardziej widowiskowych plaż na świecie. Plażę w Ölüdeniz otaczają przepiękne krajobrazy sosnowych lasów, podniosłych gór i mieniące się w słońcu turkusowe morze. Plaża w Ölüdeniz wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem, który przywodzi na myśl wzór dla błogich wczasów w wakacyjnym raju.

Miłośnicy sportów wodnych będą mogli korzystać z jednego najlepszych zapleczy sportowych w Turcji, na miejscu można wypożyczyć profesjonalny sprzęt do uprawiania windsurfingu, kitesurfingu i żeglarstwa. Pod tym względem można powiedzieć, że jest tutaj wszystko, czego potrzebuje zapalony sportowiec. Najbardziej wytrwali wczasowicze mogą spróbować swoich sił na paralotniach.

Wyjątkowa i niezwykle urozmaicona oferta atrakcji turystycznych na Ölüdeniz sprawia, że ta stosunkowo niewielka miejscowość przyciąga turystów niczym magnes. Orientalna kuchnia, malownicze panoramy, wspaniałe zabytki, bogate zaplecze turystyczne i rozległa plaża czynią to miejsce niedoścignionym w swojej ofercie.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje