Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Turcja   /  Regiony-turcji   /  Turcja – Marmaris

Turcja – Marmaris

Marmaris to miasto portowe położone w południowo-zachodniej części Turcji. Nadmorskie miasteczko posiada bogatą historię i słynie z romantycznego stylu. Marmaris chwyta za serce starożytnymi i średniowiecznymi zabytkami, niepowtarzalną starówką, brukowanymi uliczkami, kameralnymi restauracjami i postawionymi tuż nad morzem nastrojowymi tawernami.

To miejsce, gdzie panuje atmosfera sprzyjająca miłości. Zakochane pary podczas swojego urlopu będą mogły odpocząć z dala od wszelkiego zgiełku i w pełni zająć się sobą.

Marmaris na arenie międzynarodowej słynie z najstarszej w mieście „ulicy barów”, na której znajdują się wszelkiego rodzaju kluby i restauracje. Oprócz uciech dla podniebienia Marmaris przygotowało ucztę dla duszy. Jeżeli chcemy się odprężyć,  musimy udać się do tradycyjnej łaźni tureckiej. Po takiej wizycie na pewno poczujemy się uzdrowieni i będziemy mogli rozkoszować się tym, co na nas czeka z jeszcze większą przyjemnością.

W samym centrum Marmaris odnajdziemy dzielnicę handlową, a tuż nad plażą promenadę, która prowadzi do okolicznej miejscowości Icmeler. Niewielka, znajdująca się w klimatycznej zatoce sąsiednia miejscowość Icmeler zachwyca delikatnie opadającą do morza plażą piaskowo-żwirową, promenadą i niepowtarzalną atmosferą.

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje