Wycieczka.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP
  /  Przewodnik   /  Poradnik   /  Ruszyło stacjonarne biuro podróży!

Ruszyło stacjonarne biuro podróży!

Wycieczka.pl rozszerzyła swoją działalność i od dzisiaj możecie zarezerwować swój urlop już nie tylko przez Internet, ale również osobiście!

Wycieczka.pl znana była do tej pory jedynie jako internetowe biuro podróży, jednak dzięki Państwa lojalności i ogromnemu zainteresowaniu postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność, by móc pomagać Państwu osobiście. Klienci nie będą rozczarowani – miła obsługa jak zawsze będzie proponować najlepsze oferty wczasów oraz chętnie będzie służyć obiektywną radą dotyczącą hotelu czy kraju, do którego Państwo jedziecie.

Stacjonarne biuro znajduje się w Krakowie, w nowo otwartym centrum outletowym – Futura Park, jednak zaznaczamy, że Ci z Państwa, którzy nie mogą dotrzeć do nas osobiście, wciąż mogą rezerwować swój urlop przez Internet bądź telefon – i tu uwaga – zmienił się nasz numer kontaktowy – wszelkie zapytania prosimy zatem kierować pod numer 12 297 36 88.

Czekają na Państwa okazje cenowe, ciekawe wycieczki last minute, all inclusive, a już wkrótce pojawi się pełna oferta wycieczek first minute, które jak wiadomo wiążą się ze sporymi spadkami cen! W ofercie nie brakuje także wycieczek egzotycznych, do takich miejsc jak Kenia, Sri Lanka, Tajlandia czy Dominikana!

Tych, którzy nie mogą przyjechać do centrum Futura Park zachęcamy do skontaktowania się z nami przez Internet, Ci zaś z Państwa, którzy mieszkają w okolicach Krakowa zapraszamy na przepyszną kawę i profesjonalną pomoc w zakresie rezerwacji oferty wakacyjnej. 

Zostaw komentarz

Oferta dedykowana

Formularz kontaktowy

Nie wiesz dokąd jechać? Masz pytanie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować?
Zapraszamy do wypełnienia formularza, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Twoje dane kontaktowe

Dorośli: - + Dzieci: - +

Kiedy i dokąd

Wyczyść Wyczyść Popularne kierunki Wszystkie kierunki Bułgaria
Egipt
Grecja
Hiszpania
Tunezja
Turcja
Wyspy Zielonego Przylądka
Włochy
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Długość pobytu

do 3 dni 4-6 dni 7-9 dni 10-13 dni 14-16 dni

Dodatkowe informacje